Tag: Podziękowania komunijne

Pomysłowe podziękowania dla gości z okazji komunii

Jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego potomka i jego rodziny jest dzień Pierwszej Komunii Świętej. Miło jest w następstwie tego w równie nadzwyczajny sposób docenić członkostwo w wydarzeniu wezwanych gości. Z myślą o tym przygotowaliśmy podziękowanie na komunie, które ureguluje sprawę i do tego niezwykle ucieszy każdego uczestnika.

Zakup podziękowań na komunię

Figurka w kształcie serca lub gołębicy jest dzięki personalizacji jeszcze bardziej ponadprzeciętna. Co znacznie więcej, jest nie jedynie dekoracyjną pamiątką, lecz też bardzo urokliwym magnesem – a tych przecież nigdy za wiele w każdym gospodarstwie domowym. Continue reading „Pomysłowe podziękowania dla gości z okazji komunii”

Tanie podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii

Mamy w ofercie najpiękniejsze drewniane serduszka z magnesem, tworzone z wysokiej jakości drewna. Na każdym z nich wykonujemy grawer, treść podziękowania, imię, datę. Nasze wyroby są bardzo eleganckie, a co za tym idzie, dopasowane do okoliczności. Są trwałą pamiątką i oryginalną formą podziękowania. Jesteśmy w stanie wykonać je w każdych ilościach i dostarczyć pod wskazany adres, zawsze w atrakcyjnych cenach.

komunia

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro